Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Wielkie nowe otwarcie trzeciego salonu Fielmann w Poznaniu!

Znajdziesz swoją parę. W salonie Fielmann w CH Posnania.

Wiemy, że wybór tej jednej, idealnej pary okularów nie jest łatwy. Czasem potrzeba Ci wielu prób, innym razem trafiasz na tę jedyną od razu. Dlatego, kiedy w końcu powiesz „tak” i zdecydujesz się na konkretny model rozpocznie się kolejna, piękna historia. W naszych salonach czeka na Ciebie 2000 oprawek - nie tylko renomowane marki, ale również kolekcja Fielmann. Przyjdź, pomożemy Ci znaleźć tę jedyną parę. Dla Twojego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa naszych pracowników wprowadziliśmy we wszystkich naszych salonach sprawdzone naukowo standardy higieny.

Wyznaczanie trasy

Adres

ul. Pleszewska 1
CH Posnania
61-139 Poznań
Telefon: 061-6270670
TELEFON

Godziny otwarcia

Pon.godz.10.00 – 22.00
Wt.godz.10.00 – 22.00
Śr.godz.10.00 – 22.00
Czw.godz.10.00 – 22.00
Pt.godz.10.00 – 22.00
Sob.godz.10.00 – 22.00

Umów termin wizyty online w celu badania wzroku i uzyskania porady.

Inne salony w okolicy
Gwarancje w salonie Fielmann
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze. W każdej chwili.

3 lata gwarancji na nasze okulary

W salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann, dla dorosłych i dla dzieci, spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.