W okresie trwania promocji od 20.03 do 17.04 okulary z filtrem światła niebieskiego zakupione w sklepie internetowym Fielmann wysyłamy bezpłatnie – niezależnie od wartości zamówienia.

TRANSPARENT

Są stylowe, a jednocześnie dyskretne. Znakomicie prezentują się na prawie każdej twarzy oraz łatwo dopasować je do rozmaitych strojów i stylów. To wystarczający powód, aby wypróbować kilka nowych odcieni.

Transparent

(127)

Filtr

Marka

Kształt okularów

Kolor oprawy

Kolekcja

Cena

79 - 1104

Rozmiary

Materiał oprawy

Wirtualna przymierzalnia

Kolor szkła

Właściwości szkieł

Kategoria filtra

Kształt twarzy

79 - 1104


Trendy na lato 2022 w Fielmann

Przezroczyste oprawki okularowe są z pewnością trendem, który się utrzyma. I całkiem słusznie: oprawki takie są stylowe, lecz dyskretne. Pasują do prawie każdego kształtu twarzy i można je łatwo łączyć z różnymi kreacjami i stylami. To wystarczający powód, by wypróbować kilka nowych kolorów.    Uwielbiamy to współgranie światła i koloru. Dlatego w oprawkach korekcyjnych zdecydowaliśmy się na delikatne odcienie koloru różowego, niebieskiego i brązowego, które mogą odsłaniać różne walory w zależności od danej karnacji oraz oświetlenia otoczenia.


Okulary przeciwsłoneczne: Fielmann

Okulary już od dawna są elementem stylu i nieodzownym dodatkiem, który nadaje charakteru każdej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne oferowane w butikach optycznych Fielmann zapewniają optymalną ochronę oczu i sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Najważniejszym kryterium przy zakupie okularów przeciwsłonecznych jest gwarantowana ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV! Wszystkie okulary przeciwsłoneczne oferowane w butikach optycznych Fielmann zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UV. Każdy nowy model okularów przeciwsłonecznych kontrolujemy w naszym własnym laboratorium pod kątem właściwości transmisyjnych, przydatności do użytku w ruchu drogowym oraz ochrony przed promieniowaniem UV. Znak CE na wewnętrznej stronie zausznika potwierdza, że okulary przeciwsłoneczne są zgodne z normą DIN EN ISO 12312-1 i dyrektywą ŚOI (UE) 2016/425.


Uwaga! Ciemne szkła nie chronią automatycznie przed promieniami UV!

Kolor szkieł nie ma nic wspólnego z ochroną przed promieniowaniem. Intensywność zabarwienia decyduje jedynie o ochronie przed rażącym oczy światłem. Optyk w butiku optycznym Fielmann udzieli Ci porady na temat ochrony przed promieniowaniem UV i pomoże przy wyborze odpowiedniej kategorii filtra.

Więcej na temat ochrony przed promieniowaniem UV

Więcej na temat kategorii filtrów

Okulary przeciwsłoneczne w butiku optycznym Fielmann

Decydując się na okulary przeciwsłoneczne możesz wybierać spośród różnych materiałów oprawki np. metalu, tytanu, acetatu czy tworzywa sztucznego. W naszych butikach optycznych dobierzesz okulary przeciwsłoneczne odpowiednie do kształtu swojej twarzy: modele klasyczne takie jak okulary pilotki, wyraziste okulary w stylu retro, kujonki, czy takie o sportowym designie. Masz ochotę podkreślić kontrasty i świadomie poeksperymentować z symetrią konturu twarzy? Dozwolone jest wszystko to, co Ci się podoba! Fielmann oferuje naprawdę bogaty wybór, dlatego odwiedź nasz najbliższy butik optyczny, przymierz swoje wymarzone okulary i skorzystaj z indywidualnej porady.

Więcej na temat mody i trendów

Gwarantujemy korzystne ceny okularów przeciwsłonecznych w butikach optycznych Fielmann

W butikach optycznych Fielmann również okulary przeciwsłoneczne kupisz w gwarantowanie korzystnych cenach. Jeżeli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w butiku optycznym Fielmann znajdziesz gdzieś indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Znajdź najbliższy butik optyczny