Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard
Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Sól fizjologiczna do soczewek kontaktowych w salonach Fielmann
Pielęgnacja i akcesoria

Właściwe rozwiązanie do płukania soczewek kontaktowych - sól fizjologiczna

Soczewki kontaktowe NIE mogą mieć styczności z wodą z kranu, ponieważ może ona zawierać zarazki i inne substancje szkodliwe.


Do płukania pozostałości płynu dezynfekcyjnego i oddzielonych cząstek brudu po czyszczeniu powierzchni soczewek należy stosować sól fizjologiczną.

Sól fizjologiczna jest odpowiednia również do nawilżania. Sól fizjologiczną można stosować do pielęgnacji miękkich i twardych soczewek kontaktowych. Jednak sól fizjologiczna ma też ograniczenia: NIE można dezynfekować soczewek kontaktowych solą fizjologiczną! Do dezynfekcji nadają się płyny wielofunkcyjne lub płyny oksydacyjne. Sól fizjologiczna nie jest również przeznaczona do dłuższego przechowywania soczewek. Zamiast tego należy stosować płyny wielofunkcyjne lub specjalne płyny do przechowywania!

Jaka sól fizjologiczna jest właściwym środkiem pielęgnacyjnym dopasowanym do Państwa potrzeb?

W salonach Fielmann mają Państwo wybór między solą fizjologiczną z konserwantami lub bez konserwantów. W przypadku wrażliwych oczu optycy zalecają stosowanie soli fizjologicznej bez konserwantów. Specjaliści Fielmann ds. soczewek kontaktowych doradzą Państwu w przypadku ewentualnej wrażliwości i alergii i wspólnie z Państwem znajdą sól fizjologiczną najlepszą dla Państwa i Państwa soczewek kontaktowych. Konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

 

Gwarancja korzystnej ceny: sole fizjologiczne w salonach Fielmann

Fielmann posiada w ofercie sól fizjologiczną znanych marek i producentów, gwarantując ich korzystną cenę. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann daje Państwu pewność, że zawsze kupujecie Państwo w korzystnej cenie.