Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard
Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Płyn do przechowywania soczewek kontaktowych w salonach Fielmann
Pielęgnacja i akcesoria

Właściwe rozwiązanie do przechowywania Państwa soczewek kontaktowych!

Mikroorganizmy i zarazki są wrogami wszystkich soczewek kontaktowych. Do skrupulatnego czyszczenia i higieny soczewek kontaktowych dostępne są idealne rozwiązania w postaci płynów.


Po czyszczeniu kolej na następny etap pielęgnacji. Tymczasowe przechowywanie soczewek kontaktowych – na przykład przez noc – musi być higieniczne, a poza tym jednocześnie musi zapewniać utrzymanie nawilżenia soczewek. Dostępna jest szeroka oferta płynów do przechowywania, które specjaliści Fielmann ds. soczewek kontaktowych dopasowują do potrzeb osoby noszącej soczewki. Soczewki kontaktowe należy przechowywać wyłącznie w przeznaczonym do tego celu pojemniku na soczewki.

Gwarancja korzystnej ceny: płyny do przechowywania w salonach Fielmann

Fielmann posiada w ofercie płyny do przechowywania znanych marek i producentów, gwarantując ich korzystną cenę i bezpłatną wizytę kontrolną. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann daje Państwu pewność, że zawsze kupujecie Państwo w korzystnej cenie.