• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Soczewki kolorowe w salonach Fielmann
  Rodzaje soczewek kontaktowych

  Kolorowe soczewki kontaktowe: efekt WOW dla Państwa oczu!

  Celebrytka Paris Hilton i gwiazda muzyki pop Britney Spears niebieskimi soczewkami kontaktowymi podkreślają wygląd swoich oczu. Również Tom Cruise chętnie korzystał z kolorowych soczewek. W klasyku „Wywiad z wampirem” kolorowymi soczewkami dodał specjalny efekt WOW do swoich spojrzeń.


  Aktor Robert Pattinson nosił w filmie „Zmierzch” złoto-brązowe soczewki kontaktowe. Wszystkie gwiazdy osiągają dzięki kolorowym soczewkom jedno: ich fani patrzą im głęboko w oczy i są zafascynowani.

  Hollywood już dawno odkrył kolorowe soczewki kontaktowe jako efekt specjalny i sprawił, że stały się one modne. Obecnie kolorowe soczewki kontaktowe są popularne nie tylko wśród gwiazd. Każdy, kto chce zmienić kolor oczu, może to zrobić w kilka sekund.

  Kolorowe soczewki: zmiana koloru oczu w zależności od nastroju

  Mają Państwo ochotę zmienić kolor oczu? W salonach Fielmann dostępny jest duży wybór soczewek kontaktowych w różnych kolorach. Kolorowe lub podkreślające kolor soczewki są dostępne jako soczewki jednodniowe, ale również jako soczewki miesięczne. Budowa tęczówki sprawia, że również kolorowe soczewki kontaktowe wyglądają naturalnie. Niezależnie od tego, czy mają Państwo jasny lub ciemny kolor oczu. Będą Państwo zaskoczeni, jak wspaniały może być efekt kolorowych soczewek. Naprawdę przyciągają one wzrok!

  A do tego również kolorowe soczewki zapewniają wyraźne widzenie, ponieważ nie mają one negatywnego wpływu na wzrok. Obszar źrenicy, przez który światło dostaje się do oka, jest przezroczysty również w kolorowych soczewkach. 

  Fielmann posiada w ofercie kolorowe soczewki znanych marek i producentów, gwarantując ich korzystną cenę. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann daje Państwu pewność, że zawsze kupujecie Państwo w korzystnej cenie.

  Jak wybrać właściwe kolorowe soczewki kontaktowe?

  Prawidłowy dobór zależy - oprócz żądanego koloru oczu - również od indywidualnych cech oka i filmu łzowego osoby noszącej soczewki. Podczas dopasowania soczewek można określić, który produkt jest odpowiedni dla Państwa oczu. Z zasady wszystkie kolorowe soczewki oferowane w salonach Fielmann są dobrze tolerowane przez użytkowników.

  Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie udzielą Państwu bezpłatnie i niezobowiązująco porady podczas doboru kolorowych soczewek kontaktowych.

  Decydujące znaczenie dla trwale udanego noszenia soczewek kontaktowych jest nie tylko wybór właściwych soczewek kontaktowych: również w przypadku kolorowych soczewek komfort noszenia i ostrość widzenia zależą od innych czynników. Budowa anatomiczna oczu, codzienny czas noszenia i obszar zastosowania są ważnymi kryteriami podczas doboru soczewek kontaktowych.

  Zapraszamy do salonu Fielmann, gdzie nasi kompetentni specjaliści ds. soczewek kontaktowych udzielą Państwu niezobowiązująco porady na temat kolorowych soczewek kontaktowych. W salonie mogą Państwo również wypróbować soczewki kontaktowe w różnych kolorach, aby dowiedzieć się, w którym kolorze jest Państwu najbardziej do twarzy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka