• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Wybór oprawek w salonach Fielmann
  O okularach

  Idealne okulary: przeciwieństwa przyciągają się! Oprawy okularowe w salonach Fielmann

  Symetryczne rysy twarzy mają harmonijny wyraz i uważane są za atrakcyjne. Jednak: „Każdy człowiek ma w twarzy coś urokliwego...”! Autorem tego cytatu jest Friedrich Hebbel.


  Niemiecki dramaturg i poeta (1813– 1863) sformułował to krótko, ale treściwie: piękno zależy od odbiorcy. Odstępstwa od prototypu à la królowa piękności sprawiają, że osoba staje się osobowością: idealna oprawka okularowa podkreśla Państwa typ urody i decyduje o wrażeniu, jakie zrobicie!

  W okularach każdemu jest do twarzy!

  Nie dajmy przyjaciołom i rodzinie wmówić sobie nic innego. Wybór kształtów i kolorów oferowany przez firmę Fielmann jest gigantyczny. W naszych salonach dla każdej twarzy znajdą Państwo odpowiednie okulary. Wystarczy po prostu wypróbować! Dzisiaj okulary to nie tylko pomoc optyczna, okulary to ozdoba! Drogi zegarek noszą Państwo na ręku, pierścionek na palcu – ale okulary są dla każdego natychmiast widoczne, noszą je Państwo na twarzy. Nie ma innej ozdoby, która by bardziej wpadała w oko. Dopiero właściwe okulary łączą ubiór i typ osobowości w jedno dzieło sztuki! Również okulary przeciwsłoneczne są od dawna atrakcyjnym, całorocznym dodatkiem. 

  Lustereczko, powiedz przecie....!

  Prosimy spojrzeć do lustra i spokojnie przyjrzeć się swojej twarzy. Które okulary mogłyby pasować? Perfekcyjna stylizacja z okularami ma jedną prostą regułę: przeciwieństwa przyciągają! Państwa twarz jest okrągła? Doskonale! Jeśli wybiorą Państwo kanciastą oprawkę, twarz stanie się bardziej wyrazista. Państwa twarz jest kwadratowa? Dobrze! Okrągłe oprawki sprawią, że rysy twarzy będą robić bardziej delikatne wrażenie.

  Zapraszamy do skorzystania z porady w salonie Fielmann i wypróbowania różnych modeli okularów: założyć, zdjąć, wybrać i cieszyć się z zakupów. W salonach Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 opraw – przynajmniej jedna jest tą idealną. Gwarantujemy!

  Nosić okulary z fasonem!

  Wszystko można osiągnąć dzięki kształtom i kolorom okularów: można być ekscentrycznym, powściągliwym, podkreślić swój typ osobowości lub optycznie wejść w całkiem nową rolę. Oprawy okularowe komunikują i mają symboliczny charakter. Już dawno temu modna oprawka przestała być symbolem statusu uprzywilejowanych.

   

  Chętnie przeglądają Państwo czasopisma z modą?

  Świat okularów jest dzisiaj kolorowy i różnorodny. Wiele okularów, których zdjęcia drukowane są w magazynach, pochodzi z firmy Fielmann. Oferujemy fotografom, stylistom i wizażystom bezpłatny serwis wypożyczania okularów. Tam, gdzie profesjonaliści z dziedziny mody odnajdą potrzebne im dodatki, również Państwo znajdą idealne okulary do swojej twarzy! Okulary: Fielmann

  Nasi optycy to również doradcy wizerunku. Chętnie pomogą Państwu w wyborze. Z Państwa decyzją nie wiąże się z żadne ryzyko: jeżeli okaże się, że nie będą Państwo zadowoleni z wybranych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili. Firma Fielmann chce, aby byli Państwo zadowoleni. Dlatego udzielamy Państwu gwarancji satysfakcji

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka