• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Okulary, tradycyjny produkt rękodzieła
  O okularach

  Okulary: Fielmann.

  Okulary są indywidualnie wykonanym produktem rzemieślniczym i stanowią wynik pracochłonnej sztuki rzemiosła optycznego.


  Optyk okularowy to rzemieślnik, który u swoich dostawców zaopatruje się w oprawki i okrągłe szkła do dalszej obróbki. W swoim zakładzie szlifując szkła nadaje im odpowiednią formę oraz montuje je w oprawce. 

  Odpowiednie okulary: żadnego „może być”!

  Wybór pasującej oprawki okularowej nie jest łatwy. Powód: nie ma dwóch takich samych twarzy! Są głowy okrągłe, lekko kanciaste i podłużne, o szerokiej lub wąskiej twarzy. Już sam nos! Może być grecko-rzymski, szeroki lub zadarty, mały lub orli, szeroki lub wąski, długi lub krótki. Nie na każdy nos można założyć te same okulary. W każdym z naszych salonów znajdą Państwo ponad 2000 oprawek, modną kolekcję Fielmann, oprawki znanych marek i projektantów o międzynarodowej renomie. Fielmann oferuje ogromny wybór okularów oraz okularów przeciwłonecznych męskich, damskich i dziecięcych.

  A także oczy! U niektórych osób są one szeroko rozstawione, u innych leżą blisko siebie. Często oko lewe i prawe nie są na tej samej wysokości. Jeżeli zamówią Państwo okulary gdziekolwiek „w ciemno”, wówczas ich dobry wygląd na Państwa twarzy zależeć będzie wyłącznie od szczęścia. Okulary, które nie są dopasowane indywidualnie, źle leżą. Zsuwają się z nosa lub uciskają za uszami. Istnieją jednak również ryzyka i działania uboczne znacznie poważniejsze niż dyskomfort noszenia: nawet milimetrowe odstępstwa przy centrowaniu wywołują efekty pryzmatyczne, które z kolei mogą powodować zmęczenie, złe samopoczucie lub bóle głowy.

    Nikt nie nosiłby za małych lub za dużych butów, gdyby nie był do tego zmuszony. Rozmiar butów w porównaniu z jednostkami miary, które mają zastosowanie dla okularów korekcyjnych, to znacznie większe wymiary. W przypadku okularów różnica nawet o ułamek milimetra może decydować o dobrym lub o złym widzeniu.

    Zapraszamy do przebycia razem z nami drogi do własnych okularów! Zauważą Państwo natychmiast, że dobre okulary to nie dzieło przypadku. Okulary oferowane w salonach Fielmann to wynik pracy z najwyższą precyzją. Odbierając okulary będą Państwo trzymać w rękach produkt dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Nigdzie nie znajdą Państwo okularów w bardziej korzystnych cenach, w przeciwnym razie zwrócimy Państwu cenę zakupu!

    Okulary: Fielmann

    W naszych salonach prezentujemy cały świat okularów: ponad 2000 oprawek, modne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek modowych oraz projektantów o międzynarodowej renomie. Okulary męskie, damskie i dziecięce o atrakcyjnym designie oraz szkła okularowe najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymogi komfortowego widzenia.

    TO RÓWNIEŻ MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ
    MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
    Gwarancja satysfakcji

    W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


    Gwarancja zwrotu pieniędzy

    W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


    Trzyletnia gwarancja

    W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


    Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka