Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Trend w modzie okularowej wiosna/lato 2019: Sixties Reinvented

Elektryzujący i od dawna należący do klasyki: styl casual lat 60. W nieokiełzanych stylizacjach idoli takich jak Twiggy, Jean Shrimpton & Co wąskie okulary są idealnym przesłaniem. Wyraźne kształty obrazują modę czasu, kiedy muzyka, moda i sztuka były ekscytujące jak nigdy wcześniej.

Atrakcyjne okulary przeciwsłoneczne w formacie mini przyciągają wszystkie spojrzenia. Są nostalgiczne i podkreślają pewność siebie. Okulary cateye noszone są teraz niedbale zsunięte na końcu nosa. W oczywisty sposób pokazujemy, że znamy się na modzie.

TO RÓWNIEŻ MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ
MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.