Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Trend w modzie okularowej: Pure Summer Tones

Kiedy światło i kolory są najbardziej intensywne, najlepszą odpowiedzią na upały są kolory sorbetowe i lodowe: chłodne i orzeźwiające. Kreatorzy mody postawili na delikatne odcienie, jakby nie chcieli usuwać natury na drugi plan. Ich projekty przekonują poprzez proste kroje, opływające tkaniny i minimalistyczny design.

W naszych czasach, kiedy wszystko dzieje się szybko i jest mało przejrzyste, konieczne są właśnie jasne wypowiedzi. W przeciwnym razie modowe przesłanie szybko zaginie. Również okulary w tym sezonie charakteryzują się purystycznym, prostym designem łączonym z letnimi pastelowymi odcieniami. By zrobić niezapomniane wrażenie – w subtelny sposób.

MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.