SofLens daily disposable for Astigmatism

SofLens daily disposable for Astigmatism

Komfort noszenia soczewek kontaktowych dla wszystkich użytkowników z astygmatyzmem! SofLens Daily Disposable for Astigmatism to wyjątkowo proste w obsłudze, bardzo dobrze tolerowane toryczne soczewki kontaktowe.

 • Zawsze dobre widzenie
 • Bardzo dobra adaptacja spontaniczna
 • Komfortowe użytkowanie
Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Cylinder
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Cylinder (CYL)

Cylinder to astygmatyczny parametr wady refrakcji. Wartość cylindra określa moc w dioptriach korygowanej krzywizny rogówki ( astygmatyzmu ). Wartości mogą być różne w jednym i w drugim oku. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający plus (+) lub minus (-). Jeżeli podana jest wartość cylindra, zawsze konieczne jest podanie także wartości osi (A).

Oś (A)

Oś określa położenie korygowanej krzywizny rogówki (astygmatyzmu). Podaje się ją w stopniach w zakresie 0°–180° bez znaku poprzedzającego. Wartości osi mogą być różn w jednym i w drugim oku. Oś jest zawsze podawana w związku z wartością cylindra.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
SofLens daily disposable for Astigmatism

SofLens Daily Disposable for Astigmatism firmy Bausch + Lomb sprawia, że wszystkie osoby dotknięte niezbornością rogówki (astygmatyzmem) mogą korzystać z funkcjonalności soczewek SofLens Daily Disposable. Toryczne soczewki jednodniowe to niezawodna stabilizacja, wysoka jakość widzenia i dobra adaptacja spontaniczna.

Jednodniowe soczewki SofLens Daily Disposable for Astigmatism produkowane są ze sprawdzonego materiału hydrożelowego Hilafilcon B. Wysokie, wynoszące 59% uwodnienie sprawia, że dobrze się je nosi nawet tuż po założeniu. Dlatego są one interesujące również dla tych osób, które chcą wypróbować noszenie soczewek kontaktowych lub szukają uzupełnienia dla swoich okularów.

Także doświadczeni użytkownicy soczewek kontaktowych doceniają ich wyjątkowo nieskomplikowaną obsługę. Rano zakładasz nowe, higieniczne soczewki, wieczorem po prostu je wyrzucasz. Dodatkowe środki do pielęgnacji nie są potrzebne – a mimo to możesz cieszyć się świeżością i komfortem noszenia.

Uwaga: w międzyczasie pojawił się udoskonalony wariant popularnej soczewki SofLens Daily Disposable for Astigmatism. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu Fielmann, nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie doradzą Ci na miejscu!

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

MarkaSofLens
Właściwości
 • MarkaSofLens
 • ProducenciBausch & Lomb
 • Czas noszeniaSoczewki jednodniowe
 • Rodzaj soczeweksoczewki toryczne
 • Uwodnienie59 %
 • Bez konserwantówNie
 • Przepuszczalność tlenu17.6 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki14.2 mm
 • Materiał soczewkiHilafilcon B
 • Okres użytkowania po otwarciu1 Dzień