ReNu MultiPlus 360 ml

ReNu MultiPlus 360 ml

Płyn wielofunkcyjny ReNu MultiPlus firmy Bausch + Lomb dzień po dniu zapewnia hydrożelowym i silikonowo-hydrożelowym soczewkom kontaktowym przyjemną świeżość i  komfort noszenia. Niezawodnie usuwa drobnoustroje i zanieczyszczenia, przeciwdziała również powstawaniu osadów białkowych.

Odpowiedni do miękkich soczewek kontaktowych

Komfort noszenia dzięki formule pielęgnacyjnej Hydranate

Czyszczenie, dezynfekcja i usuwanie osadów

Wielkość opakowania
Wielkość opakowaniacena za 100mlcena
3608,06 zł29,00 zł
Opakowania

29,00 zł
Do 31 grudnia 2021 to my ponosimy koszty wysyłki.
z VAT, bezpłatna wysyłka

Dostawa tylko na terenie Polski

Dostawa w ciągu 1 - 2 dni roboczych

ReNu MultiPlus 360 ml

ReNu MultiPlus firmy Bausch + Lomb to rozwiązanie uniwersalne, mające zastosowanie podczas wszystkich ważnych czynności związanych z pielęgnacją soczewek kontaktowych – w zaledwie jednym kroku. ReNu MultiPlus czyści powierzchnię miękkich soczewek kontaktowych, zabija szkodliwe drobnoustroje i mikroorganizmy, a także usuwa osady białkowe, które mogą podrażniać oczy.

Formuła pielęgnacyjna Hydranate działa w oparciu o składnik hydroksyalkilofosfonian, dzięki któremu soczewki są komfortowe w noszeniu. Stosowanie płynu ReNu MultiPlus jest bardzo proste: aplikujesz po trzy krople płynu na przednią i tylną stronę soczewek kontaktowych i pocierasz je delikatnie palcem przez 20 sekund. W celu usunięcia oddzielonych zanieczyszczeń należy ponownie spłukać obie strony płynem do soczewek.

W celu dokładnej dezynfekcji umieść soczewki w komorach dołączonego do zestawu pojemnika, napełnij je płynem ReNu MultiPlus, zamknij i pozostaw na cztery godziny. Możesz od razu założyć soczewki i cieszyć się ich komfortową świeżością i czystością.

Właściwości
  • MarkaReNu
  • ProducenciBausch & Lomb
  • Rodzaj środka pielęgnacyjnegoPłyn wielofunkcyjny
  • Odpowiednie dlaMiękkie soczewki
  • Bez konserwantówNie
  • Zakres dostawy
  • Numer przedmiotu1001456