Powrót

Foogy sciereczka przeciw zaparowywaniu

37,50 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych
Kupuj online bez ryzyka
  •  

Foogy ściereczka przeciw zaparowywaniu

FOOGY „Original” to innowacyjna ściereczka czyszcząca zapobiegająca zaparowywaniu, która sprawi, że soczewki Twoich okularów przez 10 godzin nie będą ulegały zaparowaniu. Dzięki niej zawsze będziesz widzieć wyraźnie – podczas gotowania, zimowych spacerów czy noszenia maseczki.

FOOGY „Original” opracowano i wyprodukowano w oparciu o najnowszą nanotechnologię superhydrofilową. W przeciwieństwie do innych ściereczek jest ona sucha i można jej użyć ponad 200 razy.

SPOSÓB UŻYCIA

Aby osiągnąć doskonały efekt, zalecamy następujący sposób użycia:
1. Ściereczka zapobiegająca zaparowywaniu FOOGY bez problemu usunie zabrudzenia i kurz, ale działa wyłącznie na suchych soczewkach okularowych. Jeśli okulary są bardzo zabrudzone, najpierw należy je wyczyścić i bardzo dokładnie wysuszyć.


2. Następnie chwycić oprawkę okularów i z obu stron przetrzeć ściereczką powierzchnię suchych soczewek. Wystarczy lekko docisnąć.


3. Aby sprawdzić działanie ściereczki, wystarczy chuchnąć na soczewki okularowe. Jeśli efekt nie jest zadowalający, należy powtórzyć krok 2. Następnie założyć okulary, nie dotykając ich soczewek, i cieszyć się wyraźnym widzeniem!


4. Aby zachować działanie zabezpieczające przed zaparowywaniem, ściereczki nie należy prać, a pomiędzy kolejnymi użyciami ściereczkę FOOGY przechowywać w szczelnym opakowaniu, w suchym i zabezpieczonym przed kurzem miejscu.

Informacje o produkcie:

Marka: FOOGY „Original”

Kolor: szary

Zakres dostawy: 1 ściereczka

Materiał: mikrofibra

Inni klienci kupili również