Boston Simplus 120 ml

Boston Simplus 120 ml

Wielofunkcyjny płyn Boston Simplus firmy Bausch + Lomb to uniwersalne rozwiązanie do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych do stosowania na wszystkich etapach pielęgnacji. Czyści, dezynfekuje, usuwa osady białkowe i zwiększa komfort noszenia soczewek dzięki ich lepszemu nawilżeniu.

Odpowiedni do twardych/stabilnokształtnych soczewek kontaktowych

Z dwuskładnikowym środkiem zatrzymującym wilgoć i poprawiającym nawilżenie

Do czyszczenia, dezynfekcji, usuwania osadów białkowych i przechowywania

Wielkość opakowania
Wielkość opakowaniacena za 100mlcena
12020,83 zł25,00 zł
Opakowania

25,00 zł
Do 31 grudnia 2021 to my ponosimy koszty wysyłki.
z VAT, bezpłatna wysyłka

Dostawa tylko na terenie Polski

Dostawa w ciągu 1 - 2 dni roboczych

Boston Simplus 120 ml

Jeden preparat do wszystkiego: uniwersalne rozwiązanie Boston Simplus firmy Bausch + Lomb czyni pielęgnację stabilnokształtnych soczewek kontaktowych szczególnie łatwą. Innowacyjny jednobutelkowy płyn może być używany do wszystkich czynności pielęgnacyjnych, które w innym przypadku wymagałyby użycia wielu preparatów przeznaczonych do soczewek kontaktowych.

Podczas noszenia soczewek kontaktowych na ich powierzchni gromadzą się zanieczyszczenia: większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, niewidoczne drobnoustroje oraz osady lipidowe i białkowe pochodzące z płynu łzowego użytkownika. Ta warstwa zanieczyszczeń ujemnie wpływa na higienę i komfort użytkowania soczewek, może także pogorszyć jakość widzenia. Płyn wielofunkcyjny Boston Simplus usuwa zabrudzenia powierzchniowe, przeciwdziała szkodliwym drobnoustrojom i usuwa uporczywe osady.

Soczewki należy umieścić w płynie do soczewek kontaktowych na co najmniej cztery godziny lub na noc. Przed założeniem soczewek należy je potrzeć i spłukać płynem Boston Simplus. Wielopolimerowy system zawarty w wielofunkcyjnym płynie Boston Simplus tworzy film ochronny, który otacza Twoje soczewki kontaktowe jak płaszcz. Taki film ochronny ma wiele zalet: optymalizuje zwilżanie soczewek kontaktowych, dzięki czemu pozostają one przyjemnie nawilżone, elastyczne i zapewniają wysoki komfort noszenia. Jednocześnie przeciwdziała on tworzeniu się nowych osadów na materiale soczewki. Dzięki temu soczewki dłużej pozostaną czyste i przyjemne w noszeniu.

Właściwości
  • MarkaBoston
  • ProducenciBausch & Lomb
  • Rodzaj środka pielęgnacyjnegoPłyn wielofunkcyjny
  • Odpowiednie dlaTwarde soczewki
  • Bez konserwantówNie
  • Zakres dostawy1 x 120 ml, 1 x antybakteryjny pojemnik na soczewki
  • Numer przedmiotu1001448