Biotrue 300 ml

Biotrue 300 ml

Zainspirowany naturalną biologią Twoich oczu, płyn wielofunkcyjny Biotrue firmy Bausch + Lomb zapewnia skuteczne czyszczenie hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Dzięki naturalnej wartości PH oraz substancji nawilżającej – hialuronianu Twoje soczewki kontaktowe będą nosić się komfortowo i pozostaną nawilżone i świeże przez długi czas.

  • Wartość pH odpowiada wartości pH zdrowego płynu łzowego
  • Hialuronian zapewnia doskonały komfort noszenia do 20 godzin
  • Wyjątkowe czyszczenie i dezynfekcja miękkich soczewek kontaktowych
Wielkość opakowania
Wielkość opakowaniaCena za lCena
300 ml114,70 zł
34,40 zł
Opakowania
34,40 zł
z VAT, plus

Dostawa tylko na terenie Polski

Dostawa w ciągu 1 - 2 dni roboczych

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
Biotrue 300 ml

Uniwersalny płyn Biotrue firmy Bausch + Lomb łączy dokładne czyszczenie i dezynfekcję soczewek kontaktowych z długotrwałym komfortem noszenia. Formuła płynu do soczewek kontaktowych została opracowana z uwzględnieniem naturalnych właściwości oczu, dzięki czemu Biotrue dysponuje wieloma pozytywnymi cechami naturalnego płynu łzowego.

Płyn do soczewek kontaktowych Biotrue aktywnie przeciwdziała zanieczyszczeniom i obecności szkodliwych drobnoustrojów na Twoich soczewkach kontaktowych. W celu oczyszczenia na obie strony soczewki kontaktowej należy nanieść trzy krople i pocierać je przez około 20 sekund. Następnie przez pięć sekund starannie płukać obie strony soczewki za pomocą płynu wielofunkcyjnego. Następnie soczewki należy zanurzyć w uniwersalnym roztworze Biotrue na co najmniej 4 godziny w celu całkowitego oczyszczenia i dezynfekcji. Biotrue wspomaga naturalne działanie antybakteryjne różnych białek obecnych w ludzkim płynie łzowym.

W ten sposób płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych pomaga Twoim oczom w samodzielnej obronie. Wielofunkcyjny płyn Biotrue jest wyjątkowo dobrze tolerowany: jego wartość pH wynosi 7,5, co odpowiada wartości pH zdrowego płynu łzowego. Zintegrowany składnik nawilżający hialuronian otula Twoje soczewki kontaktowe trwałą warstwą wilgoci sprawiając, że pozostają one gładkie i świeże. Dzięki temu możesz przez cały dzień cieszyć się niczym niezakłóconym komfortem noszenia soczewek.

MarkaBiotrue
Właściwości
  • MarkaBiotrue
  • ProducenciBausch & Lomb
  • Rodzaj środka pielęgnacyjnegoPłyn wielofunkcyjny
  • Odpowiednie dlaMiękkie soczewki
  • Bez konserwantówNie
  • Zakres dostawy
  • Numer przedmiotu1001446