atrea excellence 1 day multifocal

atrea excellence 1 day multifocal

Nowe, jednodniowe soczewki atrea excellence 1 day multifocal umożliwiają wyraźne widzenie na wszystkie odległości – do bliży, do dali i w zakresach pośrednich.

· Unikalny Binocular Progressive System™, który wykorzystuje różne konstrukcje optyczne w celu optymalizacji widzenia na wszystkich etapach prezbiopii

· Długotrwały komfort: technologia Aquaform zapewnia naturalne nawilżanie, zwiększając poziom wilgotności i zapewniając niewiarygodny komfort przez cały dzień

· Wysoka oddychalność: sprawia, że do oczu dociera 100% tlenu

Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Addycja
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Addycja (ADD)

Addycja określa moc soczewki kontaktowej potrzebną do ostrego widzenia w bliży, jako uzupełnienie mocy do dali (F) . Wartość addycji wynika z różnicy parametru sfery dla dali (F) i parametru sfery dla widzenia w bliży (N). Podaje się ją w dioptriach. Addycja jest zawsze wartością dodatnią i zwykle jest identyczna dla jednego i drugiego oka. Dlatego często podaje się ją tylko raz.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
atrea excellence 1 day multifocal

Nowe, jednodniowe soczewki atrea excellence 1 day multifocal to wydajne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wyraźnym widzeniu na wszystkie odległości. Jeśli zauważysz, że blisko znajdujące się obiekty, np. ekran smartfona, wydają się zamazane, może rozwijać się u Ciebie starczowzroczność (prezbiopia). Jest to naturalny proces dotyczący widzenia występujący u większości osób po 40. roku życia. Wiele z nich sięga wtedy po okulary do czytania, ale są też inne możliwości. Nowe, jednodniowe soczewki kontaktowe atrea excellence 1 day multifocal pozwolą Ci widzieć wyraźnie na wszystkie odległości – do bliży, do dali i w zakresach pośrednich. w soczewkach atrea excellence 1 day multifocal zastosowano unikalną technologię – Binocular Progressive System™ – opracowaną, aby ułatwić zwłaszcza młodym użytkownikom soczewek kontaktowych dotkniętym prezbiopią przyzwyczajenie się do noszenia progresywnych soczewek kontaktowych i umożliwić im wyraźne widzenie nawet w przypadku postępującej prezbiopii. Wypróbuj nowe soczewki jednodniowe atrea excellence 1 day multifocal. Wydajne progresywne soczewki kontaktowe opracowane specjalnie z myślą o starczowzroczności (prezbiopii).

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

Markaatrea
Właściwości
 • Markaatrea
 • ProducenciFielmann
 • Czas noszeniaSoczewki jednodniowe
 • Rodzaj soczeweksoczewki wieloogniskowe
 • Uwodnienie54 %
 • Przepuszczalność tlenu80 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki14.2 mm
 • Materiał soczewkiStenfilcon A
 • Handling TintTak
 • Ochrona UVTak
 • Okres użytkowania po otwarciu1 Dzień