Aquaclear sept 360ml

Aquaclear sept 360ml

Płyn oksydacyjny Aquaclear sept firmy CooperVision czyści i dezynfekuje wszystkie miękkie i stabilnokształtne soczewki kontaktowe w zaledwie jednym kroku. Składnik nawilżający sprawia, że soczewki są komfortowe w noszeniu.

  • Bez substancji konserwujących – dla użytkowników z nadwrażliwością na zawierające konserwanty rozwiązania uniwersalne
  • Zintegrowany składnik nawilżający zapewnia komfort noszenia soczewek
  • Dokładne i skuteczne czyszczenie, dezynfekcja i usuwanie osadów białkowych
Wielkość opakowania
Wielkość opakowaniacena za Lcena
360 ML121,90 zł
43,90 zł
Opakowania

43,90 zł
Do 31 grudnia 2021 to my ponosimy koszty wysyłki.
z VAT, bezpłatna wysyłka

Dostawa tylko na terenie Polski

Dostawa w ciągu 1 - 2 dni roboczych

Aquaclear sept 360ml

Dzięki Aquaclear sept firmy CooperVision, dezynfekcja soczewek jest nieskomplikowana: płyn oksydacyjny skutecznie usuwa drobnoustroje i osady białkowe z Twoich soczewek kontaktowych. A wszystko to w zaledwie jednym kroku. Wystarczy umieścić soczewki w koszyczkach dołączonego do zestawu pojemnika na soczewki kontaktowe, a katalizator platynowy na spodzie rozpocznie fazę neutralizacji roztworu nadtlenku wodoru. Następnie należy pozostawić soczewki w płynie do soczewek kontaktowych na 6 godzin w celu neutralizacji, a przed ich założeniem usunąć wszelkie pozostałości, płucząc je roztworem soli fizjologicznej.

Niezależnie od tego, czy nosisz miękkie soczewki hydrożelowe, silikonowo-hydrożelowe, czy też stabilnokształtne: płyn oksydacyjny jest odpowiedni dla wszystkich typów soczewek. Środka Aquaclear sept można również użyć jako płynu do bezpiecznego przechowywania nienoszonych soczewek przez okres do 7 dni. Po 7 dniach należy przeprowadzić ponowną dezynfekcję.

Po dezynfekcji możesz spodziewać się bardzo dobrze oczyszczonych soczewek kontaktowych oraz ich komfortowego noszenia. Dzięki zintegrowanemu środkowi zwilżającemu Aquaclear sept dodatkowo optymalizuje komfort noszenia Twoich soczewek. Płyn oksydacyjny jest całkowicie pozbawiony konserwantów, które mogłyby potencjalnie podrażniać oczy. Aquaclear sept jest zatem idealny dla użytkowników soczewek kontaktowych o oczach wrażliwych i skłonnych do reakcji alergicznych.

Właściwości
  • MarkaAquaclear
  • ProducenciCooperVision
  • Rodzaj środka pielęgnacyjnegoPłyny oksydacyjne
  • Odpowiednie dlaMiękkie soczewki
  • Bez konserwantówTak
  • Zakres dostawy1 x 360 ml, 1 x antybakteryjny pojemnik na soczewki
  • Numer przedmiotu1091420