Air Optix plus HydraGlyde Multi

Air Optix plus HydraGlyde Multi

Wyraźne widzenie na każdą odległość – z soczewkami AIR OPTIX plus HydraGlyde MULTIFOCAL firmy Alcon. Nie pozwól się ograniczać prezbiopii i ciesz się zaletami nowoczesnych soczewek wieloogniskowych z hydrożelu silikonowego!

 • Długotrwały komfort noszenia każdego dnia przez cały miesiąc
 • Bezstopniowe widzenie na wszystkie odległości
 • Wysoka przepuszczalność tlenu
 • Specjalna technologia nawilżania zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia powierzchni soczewki
Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Addycja
Promien soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Addycja (ADD)

Addycja określa moc soczewki kontaktowej potrzebną do ostrego widzenia w bliży, jako uzupełnienie mocy do dali (F) . Wartość addycji wynika z różnicy parametru sfery dla dali (F) i parametru sfery dla widzenia w bliży (N). Podaje się ją w dioptriach. Addycja jest zawsze wartością dodatnią i zwykle jest identyczna dla jednego i drugiego oka. Dlatego często podaje się ją tylko raz.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
Air Optix plus HydraGlyde Multi

Progresywne soczewki kontaktowe to rozsądne uzupełnienie okularów progresywnych i tych do czytania. Soczewki wieloogniskowe to dobra alternatywa zwłaszcza poza domem lub w pracy – pewnie leżą w oku przy każdym ruchu i są tak dyskretne, że prezbiopia może pozostać Twoją małą tajemnicą. Dzięki konstrukcji Precision Profile Design wieloogniskowe soczewki kontaktowe AIR OPTIX plus HydraGlyde MULTIFOCAL łączą kilka mocy korekcyjnych w jednej soczewce. Dzięki temu widzisz wyraźne zarówno z bliska, w zakresach pośrednich oraz na dal.

Silikonowo-hydrożelowy materiał Lotrafilcon B charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu na poziomie 138 Dk/t (przy -3,0 dpt.). Dzięki specjalnej technologii SmartShield soczewki miesięczne są zabezpieczone przed uciążliwymi osadami, które mogłyby pogorszyć komfort noszenia lub widzenie. Innowacyjna matryca HydraGlyde Moisture Matrix utrzymuje nawilżenie i umożliwia delikatne i gładkie przesuwanie się powiek po soczewkach kontaktowych. Soczewki AIR OPTIX plus HydraGlyde MULTIFOCAL to zrelaksowany komfort noszenia i wyraźne widzenie – od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca!

Należy pamiętać, że w przypadku wieloogniskowych soczewek kontaktowych zmiana ich marki lub typu jest kwestią wymagającą dodatkowych działań. Dlatego przed kolejnym zamówieniem soczewek należy koniecznie skonsultować się z certyfikowanym specjalistą w dziedzinie soczewek kontaktowych firmy Fielmann. Zachęcamy do umówienia terminu wizyty przez Internet.

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

Właściwości
 • MarkaAir Optix
 • ProducenciAlcon
 • Czas noszeniaSoczewki miesięczne
 • Rodzaj soczeweksoczewki wieloogniskowe
 • Uwodnienie33 %
 • Srednica soczewki14.2 mm
 • Material soczewkiLotrafilcon B
 • Handling TintNie
 • Ochrona UVNie
 • Okres uzytkowania po otwarciu30 Dni