Acuvue Oasys Multifocal

Acuvue Oasys Multifocal

Acuvue Oasys Multifocal to nowe, wieloogniskowe soczewki dwutygodniowe firmy Johnson & Johnson. Te soczewki kontaktowe wyposażone są w unikalną technologię optyczną, która umożliwia wyraźne widzenie w każdej odległości i pozwala na kontynuowanie noszenia soczewek kontaktowych w miarę tego, jak zmienia się Twój wzrok.

Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Addycja
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Addycja (ADD)

Addycja określa moc soczewki kontaktowej potrzebną do ostrego widzenia w bliży, jako uzupełnienie mocy do dali (F) . Wartość addycji wynika z różnicy parametru sfery dla dali (F) i parametru sfery dla widzenia w bliży (N). Podaje się ją w dioptriach. Addycja jest zawsze wartością dodatnią i zwykle jest identyczna dla jednego i drugiego oka. Dlatego często podaje się ją tylko raz.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
Acuvue Oasys Multifocal

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys Multifocal marki Johnson & Johnson zostały opracowane w celu zapewnienia wyjątkowych rezultatów dla osób z prezbiopią. Te dwutygodniowe soczewki łączą w sobie kilka mocy, aby obiekty były wyraźnie widoczne w każdej odległości.


Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys Multifocal posiadają technologię PUPIL OPTIMISED DESIGN zapewniającą wyjątkowe właściwości optyczne pod względem wady wzroku, jak i addycji dla wielu odległości i warunków oświetlenia.


Jako silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe Acuvue Oasys Multifocal marki Johnson & Johnson dopuszczają do oka nawet sześć razy więcej tlenu niż soczewki kontaktowe wykonane z hydrożelu, co czyni je doskonałym wyborem dla osób, które mają tendencję do suchych oczu. Ze względu na swoją silikonowo-hydrożelową budowę nadają się również do użytku jako soczewki o przedłużonym czasie noszenia.


Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Oasys Multifocal zapewniają ochronę UV, która pomaga chronić część oka, a mianowicie rogówkę i wnętrze oka, przed szkodliwym promieniowaniem UV. Należy jednak pamiętać, że pochłaniające promieniowanie UV soczewki kontaktowe nie zastępują okularów chroniących przed promieniowaniem UV, takich jak okulary ochronne czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ soczewki nie zakrywają całkowicie oka i jego okolicy. W słoneczne dni chroń swoje oczy dodatkowo za pomocą okularów przeciwsłonecznych.


Nie pozwól, aby prezbiopia Cię ograniczała: Acuvue Oasys Multifocal marki Johnson & Johnson to soczewki progresywne w jakości premium zaprojektowane pod kątem maksymalnego komfortu noszenia. Innowacyjna konstrukcja optyczna pozwala cieszyć się dobrym widzeniem w każdej odległości!


Należy pamiętać, że w przypadku wieloogniskowych soczewek kontaktowych zmiana ich marki lub typu jest kwestią wymagającą dodatkowych działań. Dlatego przed kolejnym zamówieniem soczewek należy bezwzględnie skonsultować się z certyfikowanym specjalistą w zakresie soczewek kontaktowych firmy Fielmann. Zachęcamy do umówienia terminu wizyty przez Internet.

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

MarkaAcuvue
Właściwości
 • MarkaAcuvue
 • ProducenciJohnson & Johnson
 • Czas noszeniaSoczewki dwutygodniowe
 • Rodzaj soczeweksoczewki wieloogniskowe
 • Uwodnienie38 %
 • Przepuszczalność tlenu147 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki14.3 mm
 • Materiał soczewkiSenofilcon A
 • Handling TintTak
 • Ochrona UVTak
 • Okres użytkowania po otwarciu14 Dni