Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Wielkie nowe otwarcie salonu Fielmann w Toruniu!

Znajdziesz swoją parę. W salonie Fielmann w Atrium Copernicus.

Wiemy, że wybór tej jednej, idealnej pary okularów nie jest łatwy. Czasem potrzeba Ci wielu prób, innym razem trafiasz na tę jedyną od razu. Dlatego, kiedy w końcu powiesz „tak” i zdecydujesz się na konkretny model rozpocznie się kolejna, piękna historia. W naszych salonach czeka na Ciebie 2000 oprawek - nie tylko renomowane marki, ale również kolekcja Fielmann. Przyjdź, pomożemy Ci znaleźć tę jedyną parę.

Wyznaczanie trasy

Adres

Ul. Żółkiewskiego 15
Atrium Copernicus
87-100 Toruń
Telefon: 056-6927190
TELEFON

Godziny otwarcia

Pon.godz.9.00 – 21.00
Wt.godz.9.00 – 21.00
Śr.godz.9.00 – 21.00
Czw.godz.9.00 – 21.00
Pt.godz.9.00 – 21.00
Sob.godz.9.00 – 21.00

Umówienie terminu wizyty online w celu badania wzroku i uzyskania porady

Inne salony w okolicy
Gwarancje w salonie Fielmann
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze. W każdej chwili.

3 lata gwarancji na nasze okulary

W salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann, dla dorosłych i dla dzieci, spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.