Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 PayPal Visa Mastercard
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi

  Nowy butik optyczny Fielmann w Katowicach!

  Znajdziesz swoją parę. W salonie Fielmann w Katowicach.

  Wiemy, że wybór tej jednej, idealnej pary okularów nie jest łatwy. Czasem potrzeba Ci wielu prób, innym razem trafiasz na tę jedyną od razu. Dlatego, kiedy w końcu powiesz „tak” i zdecydujesz się na konkretny model rozpocznie się kolejna, piękna historia. W naszych salonach czeka na Ciebie 2000 oprawek - nie tylko renomowane marki, ale również kolekcja Fielmann. Przyjdź, pomożemy Ci znaleźć tę jedyną parę.

  Dla Twojego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa naszych pracowników wprowadziliśmy we wszystkich naszych salonach sprawdzone naukowo standardy higieny. Dodatkowo możesz umówić termin wizyty online. Przewiń w dół strony i kliknij na „Umówienie terminu wizyty online”.

  Wyznaczanie trasy

  Adres

  Ul. Chorzowska 107
  Silesia City Center
  40-101 Katowice
  Telefon: 032-7322930
  TELEFON
  Umówienie terminu wizyty online

  Godziny otwarcia

  Pon.godz.10.00 – 21.00
  Wt.godz.10.00 – 21.00
  Śr.godz.10.00 – 21.00
  Czw.godz.10.00 – 21.00
  Pt.godz.10.00 – 21.00
  Sob.godz.10.00 – 21.00

  Umów termin wizyty online w celu badania wzroku i uzyskania porady.

  Inne salony w okolicy
  Gwarancje w salonie Fielmann
  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

  Gwarancja satysfakcji

  Jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze. W każdej chwili.

  3 lata gwarancji na nasze okulary

  W salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann, dla dorosłych i dla dzieci, spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.