• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Okulary do pływania w salonach Fielman
  Inne okulary

  Okulary do pływania: Fielmann – już widać wyraźnie metę – również w wodzie.

  Dla utrzymania kondycji fizycznej nie ma chyba zdrowszej formy ruchu: pływanie trenuje wytrzymałość oraz wszystkie grupy mięśni, relaksując i odprężając jednocześnie.


  Pływanie jest jedną z najbardziej ulubionych dyscyplin sportu. Wiele osób odwiedza regularnie baseny lub odświeża się chłodną kąpielą w gorące letnie dni. Podczas pływania kraulem lub swobodnego unoszenia się w wodzie – właściwe okulary pływackie umożliwiają dobrą orientację! Na wodzie, w wodzie lub pod wodą, posiadając odpowiednio przylegające okulary pływackie jesteście Państwo dobrze wyposażeni podczas tej sportowej rekreacji.

  Bez względu na to, czy uczestniczą Państwo w pływackiej rywalizacji, czy też relaksują się w wodzie – dla oczu radość ta nie zawsze jest niezmącona. Dopiero odpowiednie okulary pływackie zapewnią ochronę w środowisku, które składa się nie tylko z H2O. Na basenie krytym oczy drażnią przede wszystkim chlor i ozon, w morzu zawarta w wodzie sól, natomiast w jeziorach i rzekach woda może być zanieczyszczona. Również podczas plażowania po kąpieli nasze oczy nie są bezpieczne. Błony śluzowe są wrażliwe na kremy do opalania. Alergicy są wrażliwi na pyłki, które unoszą się na wodzie lub tuż pod jej powierzchnią.

  Okulary do pływania są idealną ochroną dla oczu.

  Okulary do pływania z własną korekcją

  Osoby noszące okulary często nie mogą cieszyć się niczym nie zmąconą radością, jaką daje pływanie: pływają prawie „po omacku”, gdyż wszystko jest niewyraźne i rozmyte. Dla krótkowidzów kąpiel w morzu lub pływanie na krytym basenie oznacza wcale niemałe ryzyko wypadku. Bez okularów często niewyraźnie widać brzeg lub krawędź basenu.  

  Najlepsze widzenie nad i pod powierzchnią wody zapewniają indywidualne okulary korekcyjne do pływania, którymi można skorygować prawie wszystkie wady wzroku. Przed pływakiem otwiera się całkiem nowy wodny świat! W salonie Fielmann optyk doradzi Państwu w znalezieniu najlepszego rozwiązania odpowiadającego Państwa indywidualnym potrzebom.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka