• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Okulary do dali w salonach Fielmann
  Okulary jednoogniskowe

  Okulary do dali: Fielmann – jedna moc, jedne okulary!

  W pierwszej połowie życia okulary do dali dla osoby z wadą wzroku są okularami na każdą odległość: za ostre widzenie do bliży odpowiada soczewka oka, posiadająca zdolność uwypuklania się i tym samym zwiększania siły łamiącej.


  W drugiej połowie życia soczewka oka traci swoją elastyczność, zdolność akomodacyjna zmniejsza się. Okulary do dali nadają się już tylko do patrzenia na dalsze odległości. Do bliży potrzebne są dodatkowe okulary.

  Również wszystkie osoby prawidłowo widzące, wszyscy, którzy do tej pory dobrze widzieli bez okularów do dali, w drugiej połowie życia potrzebują okularów do bliży: okularów do czytania. Nowoczesną alternatywą na wszystkie dystanse są okulary progresywne.

  Kolekcja Fielmann: okulary do dali

  W salonach Fielmann mają Państwo możliwość wyboru z ponad 2000 opraw oraz szkła okularowe wszystkich wielkich producentów i marek. Tylko za 89,00 zł otrzymają Państwo w salonie Fielmann indywidualnie wykonane okulary do dali. Optyk w salonie Fielmann chętnie doradzi Państwu przy wyborze.

  Fielmann: to pewna droga, by mieć własne okulary do dali

  Aby ustalić moce korekcyjne szkieł do Państwa okularów najpierw konieczne jest dokładne określenie wady wzroku. We wszystkich salonach Fielmann wykwalifikowani optycy zbadają ostrość wzroku przy użyciu najnowszych technologii. W każdej chwili i bezpłatnie.

  Aby okulary do dali mogły zagwarantować Państwu wyraźne widzenie, konieczne jest ich optometryczne dopasowanie: obejmuje ono precyzyjne określenie rozstawu oczu, wysokości źrenic oraz wykonanie innych pomiarów (kąt pantoskopowy, odległość wierzchołka rogówki od tarczy, kąt krzywizny oprawy). Na podstawie tych parametrów szkła okularowe zostaną wycentrowane z dokładnością co do milimetra i wmontowane w oprawę.

  Własne okulary do dali: w salonach Fielmann w korzystnej cenie, którą gwarantujemy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka