CLASSIC

Do naszych ulubionych klasycznych modeli wprowadziliśmy klika nowoczesnych akcentów, które podkreślają ich modny wzór, a tym samym pomagają odświeżyć całą stylizację. Odkryj styl CLASSIC w kolekcji trendów na ten sezon!

Classic

(79)

Filtr

Marka

Kształt okularów

Kolor oprawy

Kolekcja

Cena

99 - 1144

Materiał oprawy

Wirtualna przymierzalnia

Kolor szkła

Kategoria filtra

Właściwości szkieł

99 - 1144


Trendy na lato 2022 w Fielmann 

Od Wayfarera po Cateye: są klasyki, które muszą się znaleźć w każdej garderobie. Dlaczego więc ich trochę nie ulepszyć? Do naszych ulubionych klasycznych modeli dodaliśmy klika nowoczesnych dodatków, które nadają im modny wygląd i poprawią każdą stylizację. Wybór okularów korekcyjnych sięga od przyciągających wzrok oprawek z acetatu do ponadczasowych modeli w stylu aviator i navigator wykonanych z metalu. Wszystkie w połączeniu z barwionymi szkłami można ponadto stosować równie dobrze w okularach przeciwsłonecznych. I jak to często bywa, to kolor jest elementem, który robi różnicę. Od klasycznych odcieni hawańskich i eleganckiej czerni po odważniejsze kolory – nasza nowa paleta barw zachęca do szaleństwa.

Okulary przeciwsłoneczne: Fielmann

Okulary już od dawna są elementem stylu i nieodzownym dodatkiem, który nadaje charakteru każdej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne oferowane w butikach optycznych Fielmann zapewniają optymalną ochronę oczu i sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Najważniejszym kryterium przy zakupie okularów przeciwsłonecznych jest gwarantowana ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV! Wszystkie okulary przeciwsłoneczne oferowane w butikach optycznych Fielmann zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UV. Każdy nowy model okularów przeciwsłonecznych kontrolujemy w naszym własnym laboratorium pod kątem właściwości transmisyjnych, przydatności do użytku w ruchu drogowym oraz ochrony przed promieniowaniem UV. Znak CE na wewnętrznej stronie zausznika potwierdza, że okulary przeciwsłoneczne są zgodne z normą DIN EN ISO 12312-1 i dyrektywą ŚOI (UE) 2016/425.Uwaga! Ciemne szkła nie chronią automatycznie przed promieniami UV!

Kolor szkieł nie ma nic wspólnego z ochroną przed promieniowaniem. Intensywność zabarwienia decyduje jedynie o ochronie przed rażącym oczy światłem. Optyk w butiku optycznym Fielmann udzieli Ci porady na temat ochrony przed promieniowaniem UV i pomoże przy wyborze odpowiedniej kategorii filtra.

Więcej na temat ochrony przed promieniowaniem UV

Więcej na temat kategorii filtrów

Okulary przeciwsłoneczne w butiku optycznym Fielmann

Decydując się na okulary przeciwsłoneczne możesz wybierać spośród różnych materiałów oprawki np. metalu, tytanu, acetatu czy tworzywa sztucznego. W naszych butikach optycznych dobierzesz okulary przeciwsłoneczne odpowiednie do kształtu swojej twarzy: modele klasyczne takie jak okulary pilotki, wyraziste okulary w stylu retro, kujonki, czy takie o sportowym designie. Masz ochotę podkreślić kontrasty i świadomie poeksperymentować z symetrią konturu twarzy? Dozwolone jest wszystko to, co Ci się podoba! Fielmann oferuje naprawdę bogaty wybór, dlatego odwiedź nasz najbliższy butik optyczny, przymierz swoje wymarzone okulary i skorzystaj z indywidualnej porady.

Więcej na temat mody i trendów

Gwarantujemy korzystne ceny okularów przeciwsłonecznych w butikach optycznych Fielmann

W butikach optycznych Fielmann również okulary przeciwsłoneczne kupisz w gwarantowanie korzystnych cenach. Jeżeli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w butiku optycznym Fielmann znajdziesz gdzieś indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Znajdź najbliższy butik optyczny