„I call white the most powerful non-color; it's clean, optimistic, powerful.“

Jason Wu, amerykański projektant

Clean Vibes
Astrid Saß

Jacy chcemy być? Jakie przesłanie chcemy wysyłać? Pokazanie osobowości, podkreślanie wyrazu: istotą mody jest udzielanie właściwych odpowiedzi. Całkiem bez słów. Delikatne wyczucie wahań, ulotnego ducha czasu – fashion to dużo więcej niż szybko zmieniające się trendy. Moda spogląda w przeszłość i odnajduje się wciąż na nowo.

Swój comeback obchodzą teraz minimalistyczne stylizacje będące hołdem składanym ikonie designu Jil Sander – legendarnej „queen of less.” Delikatne metalowe okulary subtelnie podkreślają purystyczny styl, powściągliwie-filigranowo stają się najważniejszym dodatkiem dla pewnych spojrzeń i jasnych myśli.

W obecnym sezonie pewni siebie trendsetterzy bezgranicznie zaufali sile kolorów czarnego i białego – wydawałoby się zwykłego połączenia. Zdumiewająco prostego. Po prostu zdumiewającego. Klarowne linie i ostre kroje pozwalają na nowo interpretować klasyczny styl i sprawiają, że staje się on prawdziwym power-lookiem. Dla wszystkich, którzy określają się i wykazują stylem w bardzo swobodny sposób.

Okulary: MCQ

Model: MQ0150OA

Okulary: Vogue

Model: VO4074S

Okulary: Vogue

Model: VO4059

Okulary: Fielmann

Model: OBRA 602

Okulary: Dior

Model: DiorStellaire 01

Okulary: Fielmann

Model: BD 277

Okulary: Fielmann

Model: BD 277